Ipo ipo (Jap) – Žingsnis po žingsnio.

Puslapio pradinis tikslas buvo dalintis įžvalgomis. Skaitytojams keliant vis daugiau klausimų, atsiranda natūralus poreikis įprasminti juos, duoti bendresnį vaizdą, kaip visa tai pritaikyti praktiškai, kad skaitytojas galėtų susidėlioti sau vidinius suvokimus, kurie padėtų žengti pirmus žingsnius pakitimų link. Rašomi tekstai nieko bendro neturi su greitu asmeniniu augimu ir vartotojišku dvasingumu, kuris greičiau panašus į greito vartojimo maistą užkemšantį skrandį, bet gadinantį organizmą. Tikslinga yra nubrėžti suvokimo kryptį, kuri leistų pačiam žmogui išeiti iš dabartinės būsenos ir suformuoti asmeninį, nenutrūkstantį sąmoningą augimą. Skyrius “Žingsniai” bus skirtas aprašyti, mano manymu, svarbioms įžvalgoms, kurios leistu susikurti asmeninį pastovų judėjimą link vidinio stabilumo.

Naujienlaiškio prenumerata.

Please wait...

Ačiū, kad prenumeruojate mus!

 

3 Comments

 1. Sveiki,

  skaitau, klausau seminarų apie minčių, mąstymo keitimą, minčių galią ir taip besikeičiantį pasaulį. Visad pasigendu praktiškų pavyzdžių. Tiesiog kaip žmonės mąsto, kalba ir kaip reiktų taisyklingai mąstyti. Labai daug apstrakčios teorijos, bet realių pavyzdžių taip ir nerandu. Gal šis skyrius bus pirmas, kuris kalbės tikra, aiškia ir praktiška kalba?
  Manau, kad daugumai reikia realių pavyzdžių, o ne visą knygą rašyti vien primenant: keisk mąstymą ir aplinka, gyvenimas keisis. Mąstyk pozityviai ir t.t. Po tokių teiginių norisi daug elementarių pavyzdžių, kad viskas būtų kaip ant delno.
  Sėkmės 🙂

  Jolita
 2. Jolita, mano nuomone pavyzdžių kaip ant delno nėra todėl, kad kiekvieno gyvenimas yra toks kompleksiškas darinys, kad niekaip nepritaikysi šabloniškų receptų. Žmonės mėgsta kaltinti tuos, kurie pasiūlė “neveikiančius” patarimus. Manau, kiekvienas pagal pateiktą teoriją kantriai, su sėkmėm ir nesėkmėm turėtų bandyti išnarplioti savo individualų kelią. Būtų labai paprasta gauti suvirškintą produktą – va padariau “papunkčiui” ir voilà! Bet ieškojimai yra nuostabus ir išlaisvinantis dalykas. Linkiu mums visiems drąsos ir tikėjimo eiti tuo keliu.

  Viktorija
 3. Kiek aš suvokiu pasaulį nėra bendrų taisyklių kaip teisingai mastyti ir nėra teisingų pavyzdzių. tiesiog reik “pagauti” to šnekančio išminčiaus. būseną, jausmą ir iš tos busenos pačiam veikti, mastyti. Kitu atveju tai tik kaukė. Yra trys dedamosios (tam kartui užteks trijų) Jausmas, mintis (logika), fizinis kūnas. Pajauti ko nori, protu sugalvoji kaip tai padarysi, kūna panaudoji tam kad įgyvendinti. Jei bent viena dedamoji pastrigusi, dažniausiai jausmų sritis, pastringa viskas, Norisi vieno, protas pastrigęs ant kitų programų, kūne įtampa… ir kol neleidau tiem jausmam būti tol valkiojausi paskui šnekančių ir klausiau ką man daryti… bet jei jie tiksliai pasakytų ką daryti tai tai būtų jų pasaulis. ir čia laisvės nerasta. o kiekvienas esame laisvas.
  Visų patirtys skirtingos, pastrigimai irgi skirtingi ir net atėjom su skirtingais tikslais.

  Paulius

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *